Υποψήφιοι Συνδυασμού

ΕΚΛΟΓΙΚΕΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΕΣ

 ΙΔΙΟΤΗΤΑ /ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΑΛΤΕΤΣΙΟΥ
1.Δημόπουλος Σπύρος του Χρήστου  Υπάλληλος ΔΕΗ
2.Μάκκα Μαρία του Παναγιώτη  Ιδιώτικη Υπάλληλος 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΡΥΘΙΟΥ  

1.Γεωργανόπουλος Νικόλαος του Ιωάννη  Αγρότης
2.Διαμαντόπουλος Γεώργιος του Αριστοτέλη  Αγρότης
3.Καρλής Αγανέμνων του Πέτρου  Επιχειρηματίας
4.Κοσκολός Γεώργιος του Χρήστου   (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ) Συνταξιούχος
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΒΙΔΙΟΥ
1.Κωτσίου Κωνσταντίνος του Θεόδωρου          Επιχειρηματίας
2.Παρρά Γιούλα του Αθανασίου  Ιδιώτικος Υπάλληλος
3.Σταμάτης Χαράλαμπος του Κωνσταντίνου                           (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ) Συνταξιούχος ΟΤΕ
4.Σωτηρόπουλος Δημήτριος (Δήμος) του Παναγιώτη  Δημόσιος Υπάλληλος
5.Τσαρουχά Τριαντάφυλλη (Φυλιώ) του Σταύρου  Δημοτικός Υπάλληλος Δήμου Γορτυνίας
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΣ
1.Καρώνης Γεώργιος του Σωκράτη  (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ) Ελεύθερος Επαγγελματίας
2.Σταματόπουλος Δημήτριος του Νικολάου  Γεωπόνος – Ζωοτέχνης
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΚΥΡΙΤΙΔΑΣ
1.Μπένος Γεώργιος του Ιωάννη  Μηχανικός Αυτοκινήτων
2.Ρωμαίος Παναγιώτης του Βασιλείου  Αγρότης
3.Τρανός Δημήτριος του Νίκωνος   Αρχιπυροσβέστης 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΕΓΕΑΣ
1.Αδαμόπουλος Γεώργιος του Γιαννάκου (Τ.ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΠ.ΑΛΕΑΣ)  Συντ/χος ΙΚΑ, Πρόεδρος Σωμ. Χειρ. Αρκαδίας, τ.γραμ.Εργ.Κέντρου Αρκαδίας.
2.Κάββουρας Παναγιώτης του Σπυρίδων   Συναταξιούχος Πυροσβεστικού Σώματος
3.Καραπάνος Αντώνιος του Νικολάου  Αρχιπυροσβέστης
4.Σωτηρακοπούλου Βασιλική του Αναργύρου  Ελεύθερος Επαγγελματίας
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
1.Αληγέωργα Γαρυφαλλιά-Κόνη του Γεωργίου  Οικονομολόγος
2.Αναστασιάδη-Τσαρούχη Γεωργία (Γιούλα) του Παναγιώτη  Ασφαλιστικός Σύμβολος-Ελεύθερος Επαγγελματίας
3.Βόσνος Δημήτριος του Ηλία    (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ)
 Καθηγητής Φυσικής & Χημείας – Φροντιστής – Πρ. Δήμαρχος Τεγέας
4.Βρέντας Σπυρίδων του Ηλία  Ειδικός Παθολόγος
5.Δάλκου Αναστασία του Ευσταθίου  Αρχιτέκτων – Μηχανικός
6.Ζιαράγκαλης Ζήσης του Σταύρου  Ελεύθερος Επαγγελματίας
7.Κακλαμάνος Αναστάσιος του Δημήτρίου  (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ) Επιχειρηματίας
8.Κάμαρης Ηλίας του Γεωργίου  (ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΠΙΚΟΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ) Συνταξιούχος Αστυνομικός
9.Κανελλόπουλος Λεωνίδας(Λεο) του Βασιλείου  Επιχειρηματίας
10.Καραλής Θεόδωρος του Ιωάννη  Επιχειρηματίας
11.Καραχάλιος Σπυρίδων του Θεοδώρου  Ελεύθερος Επαγγελματίας
12.Κουτσογιάννης Ελευθέριος του Κωνσταντίνου  Υπ. Τεχνικών Υπηρεσιών Δήμου Τρίπολης
13.Κωνσταντοπούλου Ελένη του Βασιλείου  Επιχειρηματίας
14.Κώτσινας Ιωάννης του Αθανασίου  Ιδιώτικος Υπάλληλος
15.Λιντζέρης Ιωάννης του Γεωργίου  Χειρούργος Επιμελητής Α΄ Γ.Π.Ν.Τ / Διδάκτωρ Ιατρικής Σχολής Πανεπιστημίου Αθηνών
16.Λυμπεροπούλου Βασιλική του Ιωάννη   Ιδιώτικος Υπάλληλος
17.Μακρή Πετρούλα του Νικολάου  Υπ/λος ΑΔΜΗΕ (ΔΕΗ)
18.Μάνου Μαρία του Δημητρίου  Ιδιώτικος Υπάλληλος
19.Μιχαλοπούλου Βασιλική του Ευαγγέλου  Συνταξιούχος Υπουργείο Οικονομικών (ΔΟΥ)
20.Μπακέας Κωνσταντίνος του Αθανασίου  Ελεύθερος Επαγγελματίας
21.Μπαρδού Αθηνά του Νικολάου  Μαία Γ.Π.Ν. Τρίπολης
22.Μπαρουξή Μαρία του Αντωνίου  Κτηνοτρόφος
23.Μπρακουμάτσου Θεοδώρα του Ηλία   Υπ/λος Αποκεντρομένης Περιφέρειας
24.Ντασιώτη Θεοδώρα του Κωνσταντίνου  Ελεύθερος Επαγγελματίας
25.Ξηρογιάννη Βασιλική του Πάνου  Ελεύθερος Επαγγελματίας
26.Παπαβασιλείου Χρήστος του Αγγελή  Μηχανικός Αυτοκινήτων
27.Παπαχρόνης Παναγιώτης του Σπυρίδωνος   Επιχειρηματίας
28.Παπαδημητρίου Σωτήριος του Γεωργίου  Ελεύθερος Επαγγελματίας
29.Παπούλιας Νικόλαος του Σωκράτη  Διευθυντής Τράπεζας Ελλάδος
30.Παρασκευόπουλος Νικόλαος του Χρήστου Υπ/λος Ψυχιατικού Νοσοκομείου Τρίπολης
31.Πολύδερα-Ρόδη Γεωργία του Γεωργίου  Επιχειρηματίας
32.Προκοπίου Νικόλαος του Χρήστου  Αντιστράτηγος Εν Αποστρατεία Πυροσβεστικού Σώματος
33.Τότσης Ηλίας του Νικολάου  (ΤΟΠΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ) Επιχειρηματίας
34.Τουρνικιώτη Ειρήνη του Παναγιώτη  Κομμώτρια
35.Τριαντάφυλλος Αθανάσιος του Παναγιώτη
36.Τσούκας Αναστάσιος του Δημητρίου (Μίκας)  Επιχειρηματίας
37.Τυροβολάς Δημήτριος του Χρήστου  (ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΠΙΚΟΥ ΘΑΝΑ) Συνταξιούχος ΟΤΕ
38.Φατούρου Ελένη του Ιωάννη  Συνταξιούχος Νοσηλεύτρια
39.Φράγκου-Ζωγόγιαννη Φωτεινή του Ιωάννη  Οικιακά
40.Χριστοπούλου Σταυρούλα του Σωτηρίου  Απόφοιτος Παν/μιου Αιγαίου Τμήμα Κοινωνιολογίας
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΛΑΝΘΟΥ
1.Αδαμόπουλος Χρήστος του Παναγιώτη          Επιχειρηματίας – Τεχνικός Μ.Μ.Ε
2.Θεοχάρη Τριανταφυλλιά του Παναγιώτη  Έμπορος Αυτοκινήτων
3.Καλδής Αναστάσιος του Νικολάου  Επιχειρηματίας

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

1.Θεοδωρακόπουλος Γεώργιος του Μαρίνη  Επιχειρηματίας
2.Κουτσιουμπής Γεώργιος του Κωνσταντίνου  Πολιτικός Μηχανικός Τ.Ε.
3.Μανδρώνη Μαρία του Κωνσταντίνου  Ιδιώτικος Υπάλληλος
4.Μπαρμπέρης Γεώργιος του Κωνσταντίνου  Κατασκευαστής – Εργολάβος
5.Νάτσης Βασίλειος του Νικολάου  Ελεύθερος Επαγγελματίας
6.Παναγιωτοπούλου Ελένη του Αναστασίου  Ελεύθερος Επαγγελματίας
7.Παπαδοπούλου Μαρία του Μιχαήλ  Ιδιώτικη Υπάλληλος
8.Παπούλιας Φώτιος του Χρίστου  (ΤΟΠΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ) Λογιστής
9.Παππά Γιαννούλα του Γιάννη
10.Σκορπίδας Παναγιώτης του Ευαγγέλου  Τελειόφοιτος ΤΕΙ Καλαμάτας – ΤΜ. Φυτικής Παραωγής
11.Τσουγκριάνης Παναγιώτης του Νικολάου   Μηχανολόγος – Μηχανικός Τ.Ε.
12.Φατούρος Χαράλαμπος του Ιωάννη  Επιμελημένες Κατασκευές
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Αγίας Βαρβάρας
1.Μπερούκας Γεώργιος του Αλέξανδρου  Αγρότης
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Αγ. Κωνσταντίνου
1.Δαύρος Κωνσταντίνος του Αθανασιου  (ΠΡΟΕΔΡΟΣ) Συνταξιούχος ΔΕΗ
2.Τραχανάς Παναγιώτης του Γεωργίου  Ελεύθερος Επαγγελματίας
3.Τσιόπελα Φώτω του Γεωργίου  Ιδιώτικη Υπάλληλος
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Αθήναιου
1.Χιώτη Άννα του Σπυρίδωνος  Οικιακά
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Αλέας
1.Βλαχοκυριάκος Αντώνιος του Νικολάου   Δημόσιος Υπάλληλος
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Αλεποχωρίου
1.Ρούπα Μαρία του Νικολάου  (ΠΡΟΕΔΡΟΣ) Οικιακά
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Αλωνισταίνης
1.Γκόνης Χρήστος του Δημητρίου  Συνταξιούχος Δημοσίου
2.Κωστοπούλου Ασημίνα του Χρήστου  Φοιτήτρια Λογοθεραπείας ΤΕΙ Καλαμάτας
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Αμπελακίου
1.Κολοβός Κωνσταντίνος του Γεωγίου  Αγρότης
2.Σιαμπής Ιωάννης του Νικολάου  Δεν επιθυμεί να αναφερθεί η ιδιότητα του

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Αραχαμιτών

1.Βουτυρίτσα Αικατερίνη του Ευθυμίου  Ιδιώτικη Υπάλληλος
2.Μανιάτης Κωνσταντίνος του Ιωάννη  Ιδιωτικός Υπάλληλος

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Αρτεμισίου

1.Αναστασιάδης Αλέξανδρος του Κωνσταντίνου  Ελεύθερος Επαγγελματίας
2.Νάγος Κωνσταντίνος του Θεοφάνη  (ΠΡΟΕΔΡΟΣ) Επιχειρηματίας
3.Τζιαβάρα Παναγιώτα του Παναγιώτη  Επιχειρηματίας
4.Χριστοπούλου Κυριακή του Δημητρίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Ασέας

1.Κωστόγιαννης Μιχαήλ του Αντωνίου  Υδραυλικός
2.Φράγκος Ιωάννης του Βασιλείου  Συνταξιούχος ΙΚΑ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Βαλτετσίου

1.Παλαζή Ελένη του Βασιλείου  Ιδιωτική Υπάλληλος
2.Παπαοιοκονόμου Αναστάσιος του Νικολάου  Κτηνοτρόφος – Αγρότης
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Βλαχέρνης
1.Κολλίντζας Δημήτριος του Λυκούργου  Δημόσιος Υπάλληλος
2.Κουτσούγερα – Τσιώλη Ελένη του Βασιλείου  Ιδιωτική Υπάλληλος
3.Τσαρουχάς Αναστάσιος του Τριαντάφυλλου  (ΠΡΟΕΔΡΟΣ) Δασικός 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Βλαχοκερασέας

1.Γιάννακας Γεώργιος του Χρήστου   Ηλεκτρολόγος
2.Κοπίτα Μαρία του Βασιλείου  Ιδιωτική Υπάλληλος
3.Κώτσινας Γεώργιος του Αθανασίου  Αστυνομικός
4.Τσαντήλας Κωνσταντίνος του Γεωργίου  Μελισσοκόμος
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Βουνού
1.Γούτος Μιχαήλ του Αντωνίου  Κτηνοτρόφος

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Βουρβούρων

1.Βλάχος Κωνσταντίνος του Παναγιώτη  Αγρότης
2.Χαραλαμπόπουλος Γεώργιος του Παναγιώτη  (ΠΡΟΕΔΡΟΣ)  Γεωργός
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΑΡΑ
1.Αγράφας θεόδωρος του Γεωργίου  Αγροκτηνοτρόφος
2.Στασινού Ελένη του Στυλιανού
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Δάφνης
1.Τότση Πηνελόπη του Νικολάου  Έμπορος  
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Δόριζα
1.Κοντόπουλος Παναγιώτης του Βασιλειου  Ιδιωτικός Υπάλληλος
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Ελαιοχωρίου
1.Ζαφειράκη Άννα του Γεωργίου   Ιδιωτική Υπάλληλος  ΘΕΙΟΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ  6949547767
2.Κατσικαντάμης Αλέξανδρος του Ιωάννη  Αστυνομικός
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Επισκοπής
1.Τούντα Αικατερίνη του Πέτρου   Οικιακά
2.Τράκας Κωνσταντίνος του Νικολάου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΥΑΝΔΡΟΥ
1.Πρωιμάδη Αντωνία του Παναγιώτη  Ιδιωτική Υπάλληλος
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Ζευγολατιού
1.Γκικοπούλου Θεοδώρα του Θεοδώρου  Ιδιωτική Υπάλληλος
2.Καλογερόπουλος Νικόλαος του Γεωργίου  (ΤΟΠΙΚΟ ΜΕΛΟΣ) Φανοποιός Αυτοκινήτων
3.Σιάννας Βασίλειος του Νικολάου  Αγρότης
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Θάνα
1.Δάλμαρης Βλάσιος του Νικολάου        Οινομολόγος – Έμπορος
2.Δημητρακοπούλου Σοφία του Σταύρου  Ελεύθερος Επαγγελματίας
3.Λαδάς Παναγιώτης του Γεωργίου  Ιδιοκτήτης Κέντρου Ξένων Γλωσσών Αγγλικών
4.Νικητόπουλος Φίλιππος του Νικολάου  Αγρότης
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Καλτεζών
1.Λέτρος Γεώργιος του Ιωάννη  Αγρότης
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Καμάριου
1.Μπαφέ-Θανόγιαννη Ελένη του Αθανασίου  Οικιακά
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Κάνδαλου
1.Μητρόπουλος Βασίλειος του Κωνσταντίνου  Ελεύθερος Επαγγελματίας – Μελισσοκόμος
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Κανδήλας
1.Δρόσος Δημήτριος του Χρήστου  (ΠΡΟΕΔΡΟΣ) Αγρότης – Βιοκαλλιεργητής
2.Καλπακιώτης Χρήστος του Παναγιώτη  Αυτοκινητιστής
3.Κανδαλέπας Κωνσταντίνος του Βασιλείου  Αγρότης
4.Κουλάκη Μαρία του Βασιλείου  Ελεύθερος Επαγγελματίας
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΨΑ
1.Αθανασούλης Σπήλιος του Γεωργίου  Μηχανικός Αυτοκινήτων
2.Κλαδούρης Σωτήριος του Ιωάννη  Αγρότης 
3.Ρουσιώτης Γρηγόριος του Νικολάου  Ιδιωτικός Υπάλληλος
4.Ρούσου Αγγελική του Ελευθερίου
ΤΟΠIΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Κερασίτσης
1.Μακρή Δήμητρα του Γεωργίου  Οικιακά
2.Τσιράκης Ιωάννης του Χρήστου  Ελεύθερος Επαγγελματίας
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Κολλίνων
1.Λαφογιάννης Ιωάννης του Παναγιώτη  Υπάλληλος ΟΤΕ
2.Πράσινος Αναστάσιος του Βασιλείου  Ιδιωτκός Υπάλληλος
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Κώμης 
1.Ντόκος Ιωάννης του Ηλία  (ΠΡΟΕΔΡΟΣ) Οικοδόμος
2.Χατζησταύρου Παναγιώτα του Παναγιώτη  Νοσηλεύτρια Ψυχιατρείου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Λεβιδίου
1.Κουμαρέλα Αθανασία του Γεωργίου  Ελεύθερη Επαγγελματίας – Ψησταριά
2.Σιόλας Δημήτριος του Ιωάννη  Λογιστής
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Λιθοβουνίων
1.Κωτσιόπουλος Γεώργιος του Νικολάου  Αγρότης
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Λίμνης
1.Κοκορέλης Παναγιώτης του Γεωργίου
1.Λάγγας Φώτιος του Ηλία  (ΠΡΟΕΔΡΟΣ) Αγρότης
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Λουκά
1.Γιαννουσοπούλου Μαρίνα του Αθανασίου  Αγρότισσα
2.Κατσίγκρης Παναγιώτης του Μιχαήλ  Ιδιωτκός Υπάλληλος
3.Ράκος Βασίλειος του Σωτηρίου Υδραυλικός
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Μαγούλας
1.Γιόκαρης Ξενοφών του Δήμου  Διευθυντής Κατάρτησης του Κ.Ε.Κ. Παλάσκας
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Μαινάλου 
1. Αλεβίζος Αθανάσιος του Παναγιώτη  Ιδιωτκός Υπάλληλος
2.Μάλλιου Ιωάννα του Γεωργίου  Ιδιωτκή Υπάλληλος
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Μάκρης
1.Δημόπουλος Νικόλαος του Ιωάννη   Συνταξιούχος ΟΣΕ
2.Ντάσης Σπυρίδων του Βασιλείου  Αγρότης
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Μανθυρέας
1.Κολέρος Γεώργιος του Νικολάου  Αυτοκινητιστής
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Μαυρικίου
1.Παπαιωάννου Δημήτριος του Θεοφάνη  Κτηνοτρόφος – Αγρότης
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Μερκοβουνίου
1.Μακρής Νικόλαος του Κωνσταντίνου   Ελαιοχρωματιστής
2.Παπαδόπουλος Χαρίλαος του Νικολάου  Συνταξιούχος
3.Τρουπής Βασίλειος του Δημητρίου  (ΤΟΠΙΚΟ ΜΕΛΟΣ) Συνταξιούχος ΙΚΑ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Νεοχωρίου Μαντινινείας
1.Ανδριανάκος Χρήστος του Αθανασίου           (ΠΡΟΕΔΡΟΣ)  Υπ/λος Αποκεντομένης Διοίκησης Πελ/σου – Δ. Στερεάς & Ιονίων Νήσων
2.Ανδριανίδης Ιωάννης του Δημητρίου  Ιδιωτικός Υπάλληλος
3.Γκικόπουλος Νικόλαος του Γρηγορίου  Δασοπόνος
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Νεστάνης
1.Αγγελοπούλου Δημητρούλα του Κωνσταντίνου  Συνταξιούχος Τραπεζικός Υπ/λος
2.Αθανασοπούλου Δήμητρα του Γεωργίου  Υπ/λος Νοσηλευτικής
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Παλαιόπυργου
1.Γεώργου Κωνσταντίνος του Ηλία  Ξυλουργός
2.Σιάννης Αθανάσιος του Γεωργίου  (ΠΡΟΕΔΡΟΣ) Αγρότης
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Παλαιόχουνης
1.Αποστολόπουλος Δημήτριος του Χαρίλαου  Άνεργος 
2.Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος του Νικολάου  Συνταξιούχος ΙΚΑ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Παναγίτσας

1.Κολίντζα Αναστασία του Τρύφωνος  Συνταξιούχος ΙΚΑ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Παρθενίου
1.Κυριακοπούλου Παγώνα του Παναγιώτη   Ελεύθερος Επαγγελματίας
2.Στάθης Ελευθέριος του Ιωάννη  Αγρότης
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Πελάγους
1.Αναγνωστόπουλος Κωνσταντίνος του Ιωάννη  (ΠΡΟΕΔΡΟΣ) Ελεύθερος Επαγγελματίας
2.Κανελλοπούλου Ελένη του Παναγιώτη  Οικιακά 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Περθωρίου
1.Κατσαρός Σάββας του Γεωργίου Συνταξιούχος Ψυχ.Νοσοκομείου Τρίπολης
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Πικέρνη
1.Δέμος Χρήστος του Τρύφωνος  (ΠΡΟΕΔΡΟΣ) Συνταξιούχος – Επιχειρηματίας
2.Κορατζόπουλος Δημήτριος του Αναστασίου  Ελαιοχρωματιστής
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Ριζών
1.Αναστασοπούλου Πολυξένη του Τρύφωνος  
2.Γιαννιώση Σωτηρία του Γεωργίου  Οικιακά – Αγροτικά
3.Κυρίμης Γεώργιος του Ιωάννη                (ΤΟΠΙΚΟ ΜΕΛΟΣ)  Υπάλληλος Αποκεντρομένης Περιφέρειας – Δ. Ελλάδος & Ιονίων Νήσων
4.Τζιντής Αντώνιος του Γεωργίου  Ελεύθερος Επαγγελματίας
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Σιλίμνης
1.Παπούλιας Χρήστος του Σωκράτη  Υπ/λος ΥΛΠΑΠ Αθηνών
2.Ρέππα-Κουλολιά Κωνσταντίνα του Παναγιώτη  (ΠΡΟΕΔΡΟΣ) Αγρότισσα
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Σιμιάδων
1.Νικολόπουλος Παναγιώτης του Δημητρίου     (ΠΡΟΕΔΡΟΣ)  Πρόεδρος Ένωσης Προέδρων / Εκπροσώπων Δήμου Τρίπολης
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Σκοπής
1.Ζώης Κωνσταντίνος του Σπυρίδωνος  (ΠΡΟΕΔΡΟΣ) Οικοδόμος
2.Λιαρίκος Ευαγγελος του Ηρακλή  (ΤΟΠΙΚΟ ΜΕΛΟΣ) Αγρότης
3.Χριστόπουλος Γεώργιος του Ευαγγέλου  Ελεύθερος Επαγγελματίας
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Σταδίου
1.Καράμπελας Νικόλαος του Γεωργίου  Ελεύθερος Επαγγελματίας ( Συνεργείο Αυτοκινήτων )
2.Μίγγα Νικολέττα του Γεωργίου  Ελεύθερος Επαγγελματίας – Αυτοκινητίστρια
3.Μπαζιώτη Κωνσταντίνα του Δημητρίου  
4.Τσιπιανίτης Δημήτριος του Αλεξάνδρου  (ΤΟΠΙΚΟ ΜΕΛΟΣ) Αγρότης – Κρεοπώλης
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Στενού
1.Βέρρος Μάρκος του Γεωργίου  Επαγγελματίας Οδηγός
2.Γαργαλιώνης Ιωάννης του Νικολάου  Αγρότης
3.Γκουντή Ελένη του Ιωάννη  Οικιακά
4.Κωνσταντόπουλος Αριστοτέλης του Ηλία  Συνταξιούχος ΔΕΗ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Στρίγκου
1.Αλεξοπούλου Βασιλική του Δημητρίου  Συνταξιούχος Δημοσίου 
2.Ρουμελιώτης Απόστολος του Γεωργίου  Οικοδόμος
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Τζίβα
1.Πανοπούλου Ελένη του Ιωάννη  Ιδιωτικός Υπάλληλος
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Τσελεπάκου
1.Δημόπoυλος Νικόλαος του Κωνσταντίνου  Συνταξιούχος Δημοσίου
2.Κοτσιρίλου Φωτεινή του Ιωάννη
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Χρυσοβιτσίου
1.Αργυρόπουλος Δημήτριος του Παναγιώτη  Υπάλληλος ΔΕΗ
2.Παπαδόπουλος Ιωάννης του Αναστασίου  Ιδιωτικός Υπάλληλος
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Χωτούσης
1.Βράκας Κωνσταντίνος του Σταύρου  Συνταξιούχος
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Ψηλής Βρύσης
1.Καραματζάνη Γεωργία του Μάρκου
2.Λιαμπότης Κωνσταντίνος του Δημητρίου  (ΠΡΟΕΔΡΟΣ) Αγρότης